Fejlec 01

2018.03.03. és 03.04-én tartotta egyesületünk a soron következő találkozóját.
A zord időjárásra való tekintettel, szerencsésen megérkezett mindenki. A találkozó bázisa az Aranyhomok Szálloda volt. Első napon részt vettünk egy közös ebéden a Kecskeméti Csárdában, köszönjük a vendéglátást Tóth Zsolt Úrnak. Az ebéd után Kószó Ferenc vezetésével egy rövid idegenvezetésen vettünk részt a belvárosban. Este a 48 étterem különtermében vacsoráztunk, ahol Varga Károly séf úr fantasztikus ételeit fogyasztottuk el. Köszönjük a pálinka kóstolót és bemutatót a Gusto pálinka háznak, és a kiváló borokat a Bortársaság részéről.Remekül éreztük magunkat!!

Vasárnap 3 új taggal bővült egyesületünk, akiknek szívből gratulálunk, köszöntjük Őket körünkben:
- Tóth Károly , Huszár PéterBalázs Börczi Urakat.

 

 Pinczés Károly Úr részére az egyesület nevében Török IStván János elnök Úr Schnitta érmet adományozott, az egyesületben végzett kiemelkedő munkájáért. Gratulálunk!

A tanácskozás ismét remek hangulatban zajlott.
A következő találkozó Alsóörsön lesz májusban!

kecskemet

 

Bejelentkezés

Partnereink

Baromfiudvar
E6d69b8381248c2797242765412faf90
Logo Sef
Logo Tp
Logonew
Mngsz
Vendeglatas00
Wacs

Copyright © 2017 Schnitta Egyesület. Minden jog fenntartva.