Fejlec 01

V. Schnitta Sámuel Országos szakmai tanuló Verseny

Dél-Dunántúli területi elődöntő

A régiós elődöntő Siófokon a Siófoki SZC. Krúdy Gyula Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája tanéttermében és tankonyhájában került lebonyolításra 2019. január 09-én. Az elődöntőre a házigazda iskola csapatán kívül a szintén somogyi Kaposvári SZC Jálics Ernő Szakgimnáziuma Szakközépiskolája és Szakiskolája valamint a baranyai Pécsi SZC Zsolnay Vilmos Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája versenycsapatai vettek részt.

A szoros eredményt hozó versenyben a Pécsi SZC Zsolnay Vilmos Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája versenycsapata jutott tovább az országos döntőbe.

Gratulálunk a csapatok résztvevőinek, felkészítő tanáraiknak és a verseny szponzorainak!

 

Bejelentkezés

Partnereink

Baromfiudvar
E6d69b8381248c2797242765412faf90
Logo Sef
Logo Tp
Logonew
Mngsz
Vendeglatas00
Wacs

Copyright © 2017 Schnitta Egyesület. Minden jog fenntartva.