SCHNITTA SÁMUEL MAGYAR ÉTTERMI KULTÚRÁÉRT EGYESÜLET XXXIV. TALÁLKOZÓ- ALSÓÖRSÖN

Egyesületünk 2018.május 13.-án tartotta 34. találkozóját Alsóörsön, melynek helyszíne a Mayer Hotel volt.
A találkozó, egyben közgyűlés is volt, mely során elfogadásra került az éves elnöki és kincstárnoki beszámoló.
Két fontos témát érintett a tanácskozás, a júniusi Schnitta emlékkiállítás megnyitóünnepségének szervezése, és az Országos Schnitta Sámuel Verseny előkészítésének megkezdése.

A regionális versenyek 2018. november 2. és január 25. között kerülnek majd megrendezésre.
A tanácskozás sikeres volt, Zsiga István Úr részére Schnitta emlékérmet adott át Török István János elnök Úr,

megköszönve az egyesületben végzett munkáját.

Az egyesületi találkozó után érkezett hír:
2018.május 22.-én,a Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség tisztújító küldött gyűlésén elnökségébe választotta Barabás Zoltán és Mayer Gyula urakat. A Schnitta bizottság elnöke továbbra is Török István János Úr.
A szövetség elnöke tovàbbra is Krivàcs Andràs Úr lett!
Gratulálunk nekik, sikeres munkát kívánunk!

alsoors