A szakkönyv megrendelhető!

Egyesületünk elkészítette az "ÚJ Shnitta 2017" szakkönyv legújabb kiadását,

amely bővített tartalommal, alkalmazkodva az aktualitásokhoz, új iránymutaásokat,

az érvényben lévő vizsgakövetelmények leírásával, annak gyakorlati vizsgarészekre

vonatkozó ajánlásokkal jelenik meg.

A szakkönyv színes képekkel illusztrált, ára azonban nem változik 3.330 Ft.

Megrendelhető a régió elnököknél:

1. Budapest-Pest megye: Magyari Imre (Budapest)

2. Győr-Moson-Sopron megye: Voleszák Zoltán (Sopron)

3. Komárom,Esztergom,Fejér,Veszprém megye: Mikóczy Zoltán (Veszprém)

4. Nográd, Borsod,Zemplén,Heves megye: Vantal Gábor (Miskolc)

5. Hajdú, SZabolcs-SZatmár,Békés megye: Barabás Zoltán (Debrecen)

6. Bács-Kiskun, Szolnok, Csongrád megye: Horváth Ferenc (Kisújszállás)

7. Tolna, Somogy, Baranya megye: Meszes István (Siófok)